Przez lata dbały o finanse Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy. Teraz będą mogły poświęcić się wszystkim tym rzeczom, na które dotychczas brakowało czasu. Grażyna Korzeniowska i Danuta Swędzioł – księgowe z biblioteki odeszły na zasłużoną emeryturę.
Uroczyste podziękowanie za wspólnie spędzone lata odbyło się dzisiaj w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej w Świdnicy. A było za co dziękować, biorąc pod uwagę staż pracy. Grażyna Korzeniowska na stanowisku głównego księgowego pracowała nieprzerwanie od 1 lipca 2004 r, natomiast Danuta Swędzioł na stanowisku starszego księgowego i kasjera – od 1 czerwca 2011 r. – Chciałam bardzo podziękować za cały ten czas, jaki poświęciły panie na pracę w naszej bibliotece, za cały włożony trud i zaangażowanie. Jednocześnie życzę, by ta emerytura stała się czasem spełniania dalszych marzeń i realizacji kolejnych celów, na które dotychczas nie starczało czasu i sił – mówiła dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Ewa Cuban.