My, jako organizatorzy… chcemy więcej, więcej, więcej takich wrażeń!
Entuzjazm, radość i energia, którymi naładowały nas dzisiaj grupy odwiedzające nasz „Opatroom”, są nie do opisania!

Zmierzyli się z czasem! Poznali historię budynku, w którym mieści się nasza biblioteka, podjęli wyzwanie!

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2017 „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu” Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zorganizowała cykl spacerów po zabytkowym Pałacu Opatów Cysterskich. Spacery zwieńczone były wizytą w  naszym „Opatroom’ie”, zlokalizowanym w bibliotecznych podziemiach.

Wszystkie grupy opuściły nasz „Opatroom”!

Gratulujemy!

a oto czasy:
Grupa 1 – 30 minut
Grupa 2 – 37 minut
Grupa 3 – 49 minut
Grupa 4 – 37 minut
Grupa 5 – 18 minut

Dziękujemy, że mogłyśmy spędzić z Wami ten sobotni poranek – Marta Wojciechowska, Katarzyna Poznańska, Monika Turzańska, Magdalena Durak – Bibliotekarki MBP w Świdnicy!

foto: Marta Wojciechowska

Więcej o wydarzeniach w ramach 25. Europejskich Dni Dziedzictwa w naszym mieście: tu