Dnia 30 marca 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy odbył się finał konkursu czytelniczego „Dzień dobry Pani Joanno”. W tym roku jego tematem była znajomość treści książki Joanny Papuzińskiej „Nasza mama czarodziejka”. Dzieci były doskonale przygotowane oraz wykazały się znakomitą wiedzą. Jury w składzie: Małgorzata Anklewicz – Dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko”, Adriana Miara – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy oraz Anna Pietrzak z Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci i Młodzieży postanowiło jednogłośnie, że:

I NAGRODĘ ex aequo otrzymują:

Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka”
Niepubliczne Przedszkole „Frajda”
Niepubliczne Przedszkole „Europejska Akademia Dziecka”
Przedszkole Językowe „Abrakadabra”
Niepubliczne Przedszkole „Radosny Delfinek”
Niepubliczne Przedszkole „Promyk”

II NAGRODĘ ex aequo otrzymują:

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 „Słoneczko”
Niepubliczne Przedszkole Fundacji Naszej Szkole „Akademia Przedszkolaka”

III NAGRODĘ ex aequo otrzymują:
Przedszkole Publiczne Zgromadzenia PP Sióstr Prezentek
Przedszkole Fundacji „Ut Unum Sint”

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za znakomite przygotowanie dzieci do konkursu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych przygód z książkami!