Dobiegł końca projekt czytelniczy „Cała Świdnica czyta”!
W zabawie, na którą składały się warsztaty literackie, spotkania z książką oraz podprojekt mój Indeks Czytelniczy wzięło udział kilkaset osób.

Każdy, kto podjął wyzwanie czytelnicze z Rodziną Książków i Czytelników, wypełniał Indeks, w którym zbierał informacje na temat wypożyczonych i przeczytanych książek. Indeks miał charakter zeszytu aktywności czytelniczej. Uczestnicy projektu realizowali szereg zadań (np. przygotowywali recenzję przeczytanej książki, wykonywali ilustrację itd.). Autorzy najładniejszych Indeksów zostali nagrodzeni. Wręczenie nagród dla autorów najciekawszych Indeksów odbyło się 16.01.2017 roku.

Akcja trwała od 4 czerwca do 15 grudnia, ale wasza przygoda czytelnicza trwa nadal!

Indeksy oceniało Jury w składzie:
Adriana Miara – Przewodnicząca
Joanna Zagner-Kołat
Marta Wojciechowska
Anna Pietrzak

Wystawę pt. Z indeksu Czytelnika można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy przy Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży, na II piętrze do końca lutego 2017 r.

Indeksy będzie można odbierać w terminie: 01.03.-10.03. 2017 r.

Autorem ilustracji jest Joanna Zagner – Kołat.