Dnia 31 marca 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy odbył się finał konkursu czytelniczego „Dzień dobry Pani Hanno”. W tym roku jego tematem była znajomość treści książki Hanny Łochockiej „O Wróbelku Elemelku”. Dzieci były doskonale przygotowane oraz wykazały się znakomitą wiedzą. Jury w składzie: Małgorzata Anklewicz – Dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” oraz Adriana Miara – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy postanowiło jednogłośnie, że:

NAGRODĘ ex aequo otrzymują:

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 „Słoneczko”
Niepubliczne Przedszkole „Europejska Akademia Dziecka”
Niepubliczne Przedszkole „Frajda”
Niepubliczne Przedszkole Fundacji Naszej Szkole „Akademia Przedszkolaka”
Niepubliczne Przedszkole „Promyk”
Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka”
Przedszkole Językowe „Abrakadabra”
Przedszkole Publiczne Zgromadzenia PP Sióstr Prezentek

oraz WYRÓŻNIENIE otrzymuje Niepubliczne Przedszkole „Radosny Delfinek”.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za znakomite przygotowanie dzieci do konkursu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych przygód z książkami!