Kody PIN do Ibuk Libra

Drodzy Czytelnicy,

informujemy, że pierwsza pula kodów Legimi została wyczerpana. Wydawanie kolejnych rozpocznie się od 1 marca 2021.

Kody będą wydawane w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Filii 1, 2 i 5.

Sposób aktywowania kont:
Przypominamy, że można to zrobić tylko przez stronę http://www.legimi.pl/dbpw/ Na tej stronie Czytelnik powinien się zalogować na swoje konto i aktywować je nowym kodem. Czytelnicy którzy założą nowe konta stracą swoje e-półki.


Drogi Czytelniku,
zapraszamy po kody PIN uprawniające do bezpłatnego dostępu do czytelni on-line IBUK LIBRA. Dostępne są one we wszystkich działach i filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. K. Norwida w Świdnicy.

IBUK LIBRA to dostęp do blisko 3000 tytułów pozycji naukowych przez 24h/7 dni w tygodniu.

Uwaga !!!!
Wszystkie Piny aktywne do kwietnia 2020 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych pinów!!!!

IBUK LIBRA czytasz gdzie chcesz i jak chcesz!

Szczegółowy przewodnik, w którym wyjaśnione jest jak poruszać się po platformie IBUK Libra i jak korzystać z dostępnych narzędzi.

Poniżej linki do filmików instruktażowych, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra.

libra.ibuk.pl

Uwaga!
W dostępie do zasobów nowością jest konieczność jednorazowego założenia osobistego konta myIBUK, umożliwiającego użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem (dodawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek i ich udostępnianie) oraz czytanie publikacji na urządzeniach mobilnych (komputer, tablet, telefon).

Statystyka 01.01.2020-30.04.2020
Liczba logowań myIBUK – 86
Liczba sesji bibliotecznych – 644
Liczba otwarć – 891

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast