IBUK LIBRA czytasz gdzie chcesz i jak chcesz!

Ibuk Libra to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

libra.ibuk.pl

Uwaga!

Została uruchomiona nowa wersja serwisu IBUK – IBUK LIBRA. W dostępie do zasobów nowością jest konieczność jednorazowego założenia osobistego konta myIBUK, umożliwiającego użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem (dodawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek i ich udostępnianie) oraz czytanie publikacji na urządzeniach mobilnych (komputer, tablet, telefon).

Nowych Użytkowników czytelni on-line IBUK LIBRA zapraszamy do Biblioteki po odbiór haseł do logowania, dzięki którym uzyskają Państwo dostęp do 1811 tytułów Dolnośląskiego Zasobu Bibliotecznego.

Szczegółowy przewodnik, w którym wyjaśnione jest jak poruszać się po platformie IBUK Libra i jak korzystać z dostępnych narzędzi.