Punktualnie o 16.00 w piątek 31.01.2014 r. słoneczne rytmy oznajmiły wszystkim zebranym w bibliotecznej Filii nr 2 w Świdnicy, że bal kostiumowy dla dzieci czas zacząć. A przybyli do nas goście z najodleglejszych krain – był hrabia Dracula, Spiderman, Carmen, strażak Sam, Ninja, Czerwony Kapturek, Roszponka, księżniczki, wróżki, motylki, biedroneczki i… ach, długo by wymieniać 🙂

Zabawa w tym roku odbywała się na tropikalnej wyspie, na którą zabawowicze musieli przebyć długą drogę – jechali pociągiem, płynęli wpław przez morze, a następnie na szalonym wielbłądzie dotarli do celu. Powitały ich tam wesołe kaczuszki i inne zwierzęta.
Milusińscy wraz z opiekunami na gazetowej łodzi podziwiali lagunę, ale niegrzeczny rekin wciąż odgryzał kawałek tego niecodziennego środka transportu. Wszyscy jednak przeżyli ataki żarłacza, świetnie się przy tym bawiąc. Dorośli mieli też okazję wykazać się podczas balu.
Udowodnili oni, że nie tylko potrafią świetnie tańczyć, ale również wyczarować rajskie kwiaty z balonów!

Był czas na odpoczynek i tropikalny poczęstunek (i nie chodzi tu o drinki z palemką!). Zabawa była naprawdę udana. Wszystkim uczestnikom, a także tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tej miłej imprezy – DZIĘKUJEMY. Do zobaczenia za rok :)))