Regulamin 13. Dolnośląskiego Turnieju Młodych Recenzentów pod hasłem „NA ROZGRZEWKĘ KSIĄŻKA – Mistrzowie literatury (na start!)” zorganizowanego w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy ogłasza konkurs „Gimnastyka języka” na najlepszą prezentację autora/ilustratora podczas finału akcji zorganizowanego w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy ogłasza bieg „MARATON SŁOWA” w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

Szanowni Państwo, Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu ogłasza konkurs plastyczny pt. "Mój Mistrz literatury", którego celem jest rozreklamowanie twórczości dowolnego pisarza, którego wybierze uczestnik konkursu. Organizatorzy chcieliby, aby praca plastyczna była ilustracją lub plakatem reklamującym książkę lub książki tego pisarza.

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna