Dziesięciu autorów literatury dla dzieci i młodzieży, ponad 130 uczestników biegu wokół rynku i mnóstwo dobrej zabawy – za nami XVI finał dolnośląskiej akcji „Z książką na walizkach”. Tym razem gospodarzem imprezy była Świdnica i Miejska Biblioteka Publiczna.

06.06.2019 roku w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej Panią Agnieszką Frączek. Zostało ono zorganizowane w ramach XVI edycji akcji Z książką na walizkach, czyli Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI edycji akcji Z książką na walizkach, czyli Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami. Jest to największa impreza promująca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku.

Regulamin 13. Dolnośląskiego Turnieju Młodych Recenzentów pod hasłem „NA ROZGRZEWKĘ KSIĄŻKA – Mistrzowie literatury (na start!)” zorganizowanego w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida w Świdnicy ogłasza konkurs „Gimnastyka języka” na najlepszą prezentację autora/ilustratora podczas finału akcji zorganizowanego w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”.

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna