W związku ze Strajkiem Nauczycieli Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy organizuje zajęcia biblioteczne. Prosimy o osobiste przyprowadzanie swoich pociech do Biblioteki, w celu wypełnienia zgody. Zajęcia organizowane będą do środy włącznie (17.04.2019).

Czytaj więcej...

30 marca w MBP w Świdnicy odbyła się kolejna akcja wymiany książek. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili w tym dniu wymienić się książkami. Mamy nadzieję, że nowo nabyte lektury będą dla Państwa inspiracją i źródłem wielu sympatycznych chwil! 

Czytaj więcej...

Tym razem dobrze się składa... Wpłać datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wejdź w Nowy Rok bez długu. Jak to zrobić? Akcja prowadzona będzie w sobotę 12 stycznia 2019 r. Przyjdź do biblioteki, oddaj książkę tam, gdzie ją wypożyczyłeś, a datek wrzuć do puszki w Czytelni na I piętrze, p. 202.
Więcej informacji uzyskasz osobiście w Czytelni lub pod numerem t ...

Czytaj więcej...

11 stycznia 2019 (piątek)
godz. 18.00
Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy
ul. Franciszkańska 18

Czytaj więcej...

"...I decyzja w niej dojrzała,
By skończyć z pracą zawodową..."

W dniu dzisiejszym na zasłużoną emeryturę przeszła wieloletnia Bibliotekarka - p. Ewa Kownacka. Skarbnica Wiedzy, Człowiek z Pasją, Znawczyni Regionu, Źródło Historii, Autorka Artykułów, Pasjonatka Kina, Kultury Rosyjskiej, Miłośniczka Kultury, a przede wszystkim nasza Koleżanka - Dziękujemy!

Czytaj więcej...

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna
im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy

Polityka prywatności / Cookies

Klauzula informacyjna
Partnerzy:


 


 

 

 
         

 Wspierają nas:

 

      

         
 

 

 
         

 

Kontakt

ul. Franciszkańska 18, 58-100 Świdnica
tel/fax. 74 640-09-46, mbp@mbp.swidnica.pl
NIP 884-001-01-28