Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida ogłasza w ramach obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy konkursy:

- literacki pt. 70 słów na 70-lecie
- plastyczny pt. Czytanie – lubię to

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida – Czytelnia Naukowa i Czytelnia Czasopism w Świdnicy ogłasza konkurs literacki pt. „70 słów na 70-lecie”, organizowany w ramach obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych, liceum i technikum w Świdnicy oraz dorosłych.

Regulamin konkursu: tu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida – Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci i Młodzieży w Świdnicy ogłasza konkurs plastyczny pt. „Czytanie – lubię to , organizowany w ramach obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz szkół podstawowych Świdnicy.

Regulamin konkursu: tu

BIP© 2017 Miejska Biblioteka Publiczna