16 września 2017 r. (sobota)
Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy
ul. Franciszkańska 18

Chcesz zmierzyć się z czasem? Poznać historię budynku, w którym mieści się nasza biblioteka? Zgłoś czteroosobową drużynę i podejmij wyzwanie!

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2017 "Krajobraz dziedzictwa - dziedzictwo krajobrazu" Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy organizuje cykl spacerów po zabytkowym Pałacu Opatów Cysterskich. Spacery zwieńczone będą wizytą w escape room'ie, zlokalizowanym w bibliotecznych podziemiach.

Budynek ma blisko 300 lat, ale to dla uczestników czas będzie największym wrogiem, ponieważ na wyjście z pokoju, rozwikłanie zagadek związanych z historią budynku przewidzieliśmy ściśle określony czas.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 74 640 09 46

Więcej o wydarzeniach w ramach 25. Europejskich Dni Dziedzictwa w naszym mieście: tu

BIP© 2017 Miejska Biblioteka Publiczna