.
.
.
.
.
.
.
.

W niewielkim gronie młodych klubowiczów, w sobotę 24 listopada, toczyły się rozgrywki w Geniusza, Kingdomino, Stoi na stacji lokomotywa. Czekamy na Was podczas grudniowego świątecznego planszowania.

Za nami pierwsze powakacyjne spotkanie na ABECADLE - zajęciach adaptacyjnych dla naszych najmłodszych czytelników. Co się stanie, gdy żółty zmieszamy z niebieskim? A niebieski z czerwonym? Na te i inne pytanie pomogła nam odpowiedzieć książeczka pt. Kolory H. Tuleta.

Czytaj więcej...

Tym razem nasi najmłodsi czytelnicy poznali historię ślimaka, który zgubił swoją skorupę. Ogromną frajdę sprawiła im próba namalowania go na łące, a dlaczego?

Czytaj więcej...

8 listopada 2018 r. ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości odbędzie się międzyszkolna gra historyczno-literacka Tropiąc Historię.Gra skierowana będzie do najstarszych uczniów szkół podstawowych ze Świdnicy oraz Gminy Świdnica.

Czytaj więcej...

9 listopada 2018 r. ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości odbędzie się Flash Mob - 11 Minut Poezji 2018, który będzie jednym z elementów zwieńczających wszystkie działania w ramach projektu ŁĄCZY NAS NIEPODLEGŁA.

Czytaj więcej...

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego ze świętem Niepodległości zaprezentujemy Państwu: wystawę filatelistyczną: 100 lat uzyskania niepodległości Polski.

Czytaj więcej...

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego ze świętem Niepodległości zostanie wprowadzony do obiegu pocztowego kasownik pocztowy, okolicznościowy. W niedzielę 11 listopada 2018, w godzinach 10.00-14.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy będzie można uzyskać odbicie stempla.

Czytaj więcej...

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego ze świętem Niepodległości zaprezentujemy Państwu plansze edukacyjne, prezentujące ważne dla naszej Ojczyzny osoby, które przyczyniły się do odzyskania wolności i budowały silną, niepodległą Polskę. Wystawa wzbogacona będzie o "Teczkę Sztubaka-pokolenie Niepodległej" oraz literaturę niepodległościową ze z ...

Czytaj więcej...

BIP© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna
im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy

Polityka prywatności / Cookies

Klauzula informacyjna
Partnerzy:


 


 

 

 
         

 Wspierają nas:

 

      

         
 

 

 
         

 

Kontakt

ul. Franciszkańska 18, 58-100 Świdnica
tel/fax. 74 640-09-46, mbp@mbp.swidnica.pl
NIP 884-001-01-28