Zawieszone konsultacje w sprawie zagospodarowania

skweru Lecha Kaczyńskiego

Zarządzeniem Prezydenta Miasta Świdnicy zawieszone zostają do odwołania gminne konsultacje społeczne dotyczące wyboru pomnika, jaki miałby być usytuowany na skwerze Lecha Kaczyńskiego.

Z uwagi na ryzyko zarażenia koronawirusem zamknięto placówki, w których dostępne były urny do składania formularzy ankiet, co spowodowało ograniczony dostęp mieszkańców do udziału w konsultacjach, zaszła więc konieczność ich zawieszenia.

O terminie ich wznowienia poinformujemy świdniczan.

Magdalena Dzwonkowska

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Zapraszamy mieszkańców Świdnicy do aktywnego udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania skweru Lecha Kaczyńskiego, znajdującego się w historycznym centrum miasta u zbiegu ulic Muzealnej, Zamkowej i Kotlarskiej. Zasięgnięcie opinii świdniczan ma na celu pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej usytuowania w tym miejscu jednej z trzech propozycji pomników złożonych do Urzędu Miejskiego w Świdnicy przez niezależne grupy inicjatywne.

Więcej informacji: http://um.swidnica.pl/pages/posts/jak-zagospodarowac-skwer-lecha-kaczynskiego-w-swidnicy-wez-udzial-w-konsultacjach-spolecznych-3416.php

BIP© 2020 Miejska Biblioteka Publiczna