Książka "A jednak boli" Justyny Koronkiewicz nagrodzona w konkursie dla autorów o znaczącym dorobku literackim - Słowem i Obrazem z kolejną nagrodą! Została wybrana Książką Roku 2019 w Babińcu Literackim. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ książka została wydana w dwóch językach - polskim i czeskim, przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy w ramach mikro projektu „Słowem i obrazem” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej 2014-2020 Interreg V – A Republika Czeska – Polska oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji: BABINIEC LITERACKI