Wpłać datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wejdź w Nowy Rok bez długu. Jak to zrobić? Akcja prowadzona będzie w dniach 07.01.2020 r. - 10.01.2020 r.

"Takiej okazji nie można przegapić! Twój dług będzie anulowany, a Ty przyczynisz się do pomocy dzieciom"

Zasady WOŚP w MBP Świdnica:

• Przyjdź do Biblioteki i oddaj zaległe zbiory lub odkup zagubione
  • Wypełnij wniosek, oświadczenie i porozumienie w sprawie umorzenia długu (otrzymasz go w dziale, w którym miałeś zaległości)
  • Wpłać datek (minimum 10 % opłaty za przetrzymanie) do puszki WOŚP znajdującej się w Czytelni Ip.
  • Złóż w Czytelni wniosek, oświadczenie i porozumienie

Celem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych, jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Więcej informacji uzyskasz osobiście w Czytelni lub pod numerem telefonu: 74 640 09 37.

BIP© 2020 Miejska Biblioteka Publiczna