Przyjdź z dzieckiem do świdnickiej biblioteki i odbierz Wyprawkę Czytelniczą w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Od września 2019 r. w ponad 5200 bibliotekach w całej Polsce będzie czekać na nich wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.

Serdecznie zapraszamy po odbiór Wyprawki, w której dzieci znajdą książkę oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat.

Wyprawki Czytelnicze czekają na Was od 9 września w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz w naszych Filiach nr 1, 2 i 5.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

List do rodziców

Więcej informacji na stronie: www.wielki-czlowiek.pl

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna