Tym razem dobrze się składa... Wpłać datek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wejdź w Nowy Rok bez długu. Jak to zrobić? Akcja prowadzona będzie w sobotę 12 stycznia 2019 r. Przyjdź do biblioteki, oddaj książkę tam, gdzie ją wypożyczyłeś, a datek wrzuć do puszki w Czytelni na I piętrze, p. 202.
"Takiej okazji nie można przegapić! Twój dług będzie anulowany, a Ty przyczynisz się do pomocy dzieciom"

Zasady WOŚP w MBP Świdnica:

• Przyjdź do MBP Świdnica ul. Franciszkańska 18, oddaj zaległe zbiory lub odkup zagubione.
  • Wypełnij wniosek, oświadczenie i porozumienie w sprawie umorzenia długu (otrzymasz go w dziale, w którym miałeś zaległości)
  • Wpłać datek do puszki WOŚP znajdującej się w Czytelni Ip.
  • Złóż w Czytelni wniosek, oświadczenie i porozumienie.
  • Dług zostanie anulowany do 15.01.2019 r.

Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Więcej informacji uzyskasz osobiście w Czytelni lub pod numerem telefonu: 74 640 09 37.

BIP© 2019 Miejska Biblioteka Publiczna